تبلیغات
ازواج - خلاصه ای از تفاوت عشق ورزی مردانه و زنانه

*شاید قبول نکنید اما بخوانید*/ «اگر نظام جنسی اسلام را فهم و عمل کنیم مشکلات فرهنگی جامعه مان حل می شود»

خلاصه ای از تفاوت عشق ورزی مردانه و زنانه

تاریخ:دوشنبه 13 آذر 1396-10:01 ب.ظ

گفته شد عشق ورزی مردانه انحصار طلب و عشق ورزی زنانه توجه طلب است: یعنی
مرد همیشه دنبال انحصار و مالکیت انحصاری بر زن خود است و توجه زیاد زن به او خیلی مهم نیست، مرد همیشه دوست دارد زنش فقط مال او باشد و این را به منزله داشتن گوهری گرانبها و عزیز تلقی می کند که همواره فقط باید در اختیار او باشد و دیگران حتی نباید به او نگاه بد بکنند و این به شدت مرد را آزار می دهد.این حس انحصار طلبی مرد را غیرت می گویند.این حس در نوع عشق ورزی مرد نیز کاملا هویداست:
مرد همواره وقتی می خواهد ابراز علاقه به همسر خود کند تعلق وی را به خودش مورد تاکید قرار می دهد: خانوم من، عزیزمن،زیبای من و تو مال منی و...زن نیز از این تعلق داشتن به مردش لذت زیادی می برد.
همچنین مردان عباراتی بکار می برند که نشان دهنده شیرین و لذت بخش بودن زن،دوست داشتنی و کوچک بودن زن،و... باشد و همه این موارد، خواهش برای تسلطی را می رساند که همه علاقه مرد به آن است
در طرف مقابل: عشق مرد زیاد توجه طلب نیست و از توجه زیادی زن به خود گاهی بیزار است.مثلا هیچ مردی از اینکه یک روز تمام، زنش با او تماس نگرفته دلخور و ناراحت نیست! اما زن از تماس نگرفتن دلخور می شود...مرد همیشه دنبال اشارات زن است و معمولا دوست دارد که خود به سمت زن حرکت کند.(شوهر داری کردن زن هم بحث خود آرایی و ...رسیدگی برای مرد است و اینها همه به معنی نوعی جذب کردن زن به سمت خود مرد را است. و کمتر پیش مرد رفتن و نازاو را کشیدن و توجه زیادی برای برقراری رابطه است. همه تلمیح و اشارت است)
از طرف دیگر مردان از عباراتی که نشان از تسلط و انحصار آنها به زن می باشد بعنوان جمله عاشقانه به شدت بیزارند.مثل کلماتی که آنان را کوچک نشان می دهد یا شیرین و دوست داشتنی و تحت سلطه جلوه میدهد.کوچولوی من، گل خوشگلم!
پس غیرت یعنی انحصارطلبی مردانه که باعث می شود مرد بتواند عشق مردانه را کاملا به زن خود ابراز و او را کاملا راضی و قانع کند
علامت قلب که نشان عشق ورزی است، نوعی عشق ورزی مردانه است. مرد قلب خود را تسلیم زن می کند.شروع عشق ورزی قلبی مال مرد است.تیری که در این قلب عاشق خورده است، تیر عشق و علاقه داشتن به محبوب و معشوق است که بر دل عاشق نشسته است و این مساله با نگاه عاشقانه عاشق به معشوق اتفاق می افتد: حال حدیث نبوی:نگاه به نامحرم تیری زهر آلود از ناحیه شیطان است. لذا آدم هرزه، مرتب با نگاه هوس آلود (آلوده به علاقه) به زنان مختلف، قلب خود را آماج تیرها قرار می دهد.این قلب پاره پاره است و هرگز نمی تواند به صورتی صحیح در اختیار همسر قرارگیرد.
(البته باید در مورد زنانی که چنین تیرهایی به سمت قلب مردان پرتاب می کنند مفصلا و بیشتر از این مقدار صحبت کرد و جنایات آنان را برملا ساخت. بیشترین سهم را در چشم چرانی نه اراده مرد، بلکه نوع پوشش و آرایش زن دارد)
عشق مرد انحصار طلب است، توجیه می کند که چرا زن شوهر دار نمی تواند شوهر دیگری اتخاذ کند، چون خود را از صلاحیت عشق انحصاری مرد اول می اندازد،لذا دیگر به هیچ عنوان همسر مرد اول نیست.مرد نیز این را خوب می فهمد و او را سریعا طلاق می دهد.
(همینطور عشق زن توجه طلب است توجیه می کتد چراطلاق دست مرد است.هروقت انحصار شکسته شد مرد زن راطلاق می دهد اما نه هر وقت بی توجهی صورت گرفت.اما اگر دست زن بود، هر وقت بی توجهی صورت کرفت طلاق می داد  و در مرحله بعد هروقت انحصار می شکست. بی توجهی از انحصار بیشتر رخ می دهد،لذا دست مرد باشد کمتر طلاق اتفاق می افتد. )داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر