تبلیغات
ازواج - اشکال: چندهمسری ظلم جنسی به زن است؟

*شاید قبول نکنید اما بخوانید*/ «اگر نظام جنسی اسلام را فهم و عمل کنیم مشکلات فرهنگی جامعه مان حل می شود»

اشکال: چندهمسری ظلم جنسی به زن است؟

تاریخ:سه شنبه 8 اسفند 1396-01:22 ب.ظ

شبهه در تعدد زوجات:
تعدد زوجات از نظر جنسی ظلم به زن محسوب می شود. چون قدرت جنسی مرد را بین چند زن تقسیم می کند و باعث می شود بهره گیری یک زن از رابطه خوب و راضی کننده کمتر گردد و چه بسا از نظر  جنسی ارضای کامل نشود:
جواب: طبیعی است که سهم هر زن در آن شرایط کمتر خواهد شد اما باید توجه داشت شهوت و انرژی جنسی زن، دفعی نیست بلکه تدریجی و انعکاسی است. یعنی در صورت محبت کردن به اندازه، نیاز به رابطه تا حد زیادی برای زن قابل تنظیم و عادت است. در حد هفته ای یک بار. (در این مورد زن انعطاف دارد.)
البته روایات نیز این را تایید می کنند که: شهوت (و به تبع لذت جنسی زنان) نه برابر مردان است. اما اشتباه نشود که این به معنی خواهان کمیت و تعدد رابطه بودن نیست. بلکه در کیفیت و میزان لذت رابطه و نیز نیاز به رابطه و اهمیت و ضرورت آن برای زنان است. اتفاقا زنان در زندگی زناشویی زیاد به تعدد رابطه علاقه مند نیستند. بر عکس مردان که وقتی می گوییم نیاز جنسی مردان از لحاظی از زنان بیشتر است، به این معنی است که خواهان تعدد و تنوع رابطه هستند و الا لذت آنها از رابطه و نیاز آنها به آن، یک نهم زنان می باشد.
مساله بعدی این که الان بسیاری روانشناسان تاکید می کنند زنان از رابطه زناشویی بیشتر دنبال محبت هستند و کمتر رابطه جنسی و مردان برعکس کمتر دنبال محبت هستند و بیشتر رابطه جنسی. این اصل اثبات شده روانشناسی، مشکل عنوان شده را تا حدود زیادی برطرف می کند.
اما مصلحت اجتماعی تعدد وقتی قرین به ازخودگذشتگی های فردی گردید، مساله مجرد بودن زنان و دختران حل خواهد شد. 
در مورد تقسیم توان جنسی مرد، این مشابه این قضیه است که بگوییم مقداری غذا موجود است و یک جماعت گرسنه اند. اگر عده قلیلی حسابی بخورند و کاملا سیر شوند و بقیه کاملا گرسنه باشند بهتر است یا اینکه آن مقدار را تقسیم کنیم و هر کس به میزان کمی که گیرش می آید راضی باشد، ولو اینکه سیر نشود؟ قطعا همه عقلا می گویند تقسیم بین همگان به عدالت نزدیک تر است و مومنین هم می گویند خداوند همان کم را برکت می دهد و کاری می کند که همگان سیر شوند. این همان مثل تعدد زوجات است.
اما انجام شدن این مساله به خوبی، مستلزم توافقاتی است که نه بین زن و شوهر، بلکه بین خود زن ها ایجاد می شود و صورت می گیرد. باید همت از طرف خود زن ها و دخترها حاصل شود و مشکل ازدواج خود را حل کنند.
با این وضع زنان مجرد امروز در جامعه، اگر کسی بتواند بیش از یک زن بگیرد اخلاقا برگردنش است. فردا مدیون است کسی که پول خود را اسراف و ولخرجی و تبذیر می کند و نمی رود دوباره ازدواج کند و از مال خود به زنان دیگر انفاق نماید.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
https://gynaecologischekankervragen.nl/titan-gel-gold/
پنجشنبه 3 مرداد 1398 08:53 ب.ظ
Alternatively, synthetic surgical treatment produces
taken to court to help stop the sinews that hold the penis affixed towards the pubic bone.
That company instigates the dip male member in the direction of plunge deeper nevertheless does not really lengthen the complete
penis. If the male member is there cut, the idea may aspect larger, however it
will ended up being take away perpetual during sexual
activity.
Surgical intercessions grip possibilities
In this posting, we command take a look at which usually
treatment presents the very best findings. Befall strange.

Your next 1 would be the dreadful manhood improvement tablet.
Those would be the capsule with the purpose of will not save everything when it comes
to penile magnification save for do not produce his or her customers
any cause detriment either. A person don’t get any up otherwise no outcomes
beginning taking in them. You acquire them featuring in an answer to receiving the magnitude of your current fantasizes, preserve
bringing them, the other date comprehending with the aim of you’re understanding tricked.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر